Putovanie Katalánskom a Baskickom s kúpaním

Destinácia: Španielsko
Kód zájazdu: 1164231
Cena od: 639 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

27.08.2021 10 dní Last Minute 639 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Názor CK:
Krásny zájazd do Španielska !Navštívte s nami miesta ako : Barcelona - Tarragona -Zaragoza - Altamira - Santander - Bilbao - Guernica - San Sebastian

Rámcový program zájazdu:


1.deň: Odchod v skorých ranných hodinách z Bratislavy do Brna ( 2.nástupné miesta) . Prejazd cez Nemecko do Francúzska. Nocľah v blízkosti mesta Valence.


2.deň: Po raňajkách pokračovanie cez Francúzsko so zástavkou v mestečku maliarov Collioure, na obed príchod do Katalánska , zástavka v Figueras , v rodnom meste Salvatore Dalího, možnosť návštevy unikátného Teatre -Museu Dalí, podvečerná zástavka v Girone. Mesto mnohých kultúr, odchod na ubytovanie.


3.deň: Po raňajkách prejazd do Barcelony , veľká okružná jazda po najznámejších miestach mesta. Hlavná ulica La Ramblas , domy Antonia Gaudiho Casa Batló a Casa Milá, námestie Placa d´Espanya, vrch Montjuic s olympijským štadiónom. Záujemcovia môžu fakultatívne navštíviť Sagrada Familia alebo FC Barcelona Camp Nou. Možnosť kúpania na miestnych plážach . Odchod na ubytovanie.


4.deň: Po raňajkách prejazd do vinárskej oblasti Vilafranca del Penedes, exkurzia vo vinárskych pivniciach firmy Freixenet, kde sa dozvieme ako sa vyrába známe španielské šumivé víno cava, potom Tarragona s najvýznamejšími antickými pamiatkami v Španielsku a s románsko - gotickou katedrálou. Odchod do Sitges , príjemného mestečka na pobreží , možnosť prechádzky alebo kúpania . Návrat na ubytovanie.


5.deň: Po raňajkách cesta do kláštora Poblet (UNESCO), ktorý je architektonickým skvostom z 12.storočia. Pokračovanie cez Zaragozu do navarskej Pamplony. Ubytovanie.


6.deň: Po raňajkách odchod do baskitského hlavného mesta Vitoria Gasteiz , prehliadka historického centra , popoludní historický Burgos s gotickou katedrálou panny Márie (UNESCO), ležiace na Svätojakúbskej ceste. Prejazd na ubytovanie.


7.deň: Po raňajkách jazda pozdĺž nádherného pobrežia Atlantického oceánu, prehliadka jedného z najkrajších mestečiek Španielska - Santillana del Mar s katedrálou a kláštorom v románskom slohu. Tak isto aj blízku jaskyňu s pravekými malbami Altamira. Potom návšteva Santandery , kedysi rímského mesta , dnes metropola provincie Kantábrie , prechádzka okolo Palacio de la Magdalena, prístavná štvrť El Sardinero. Návrat na ubytovanie.


8.deň: Po raňajkách prejazd do Bilbao , najväčšieho mesta Baskitska, priemyslového centra s mnohými modernými stavbami, ale i Starým mestom s gotickou katedrálou svätého Jakuba. Možnosť návštevy Guggenheimovho múzea moderného umenia alebo prejazd mestskou hromadnou dopravou do prímorskej štvrte s unikátnym výťahom , možnosť kúpania neďaleko Bilbao.


9.deň: Po raňajkách prejazd do mestečka Guernica , zničeného nemeckým bombardovaním za španielskej občianskej vojny . Prejazd do festivalého mesta San Sebastian. Historické centrum s barokovými chrámom Panny Márie s kostolom svätého Vincenta , prechádzka prístavom s výstupm na vršok Urgull s nádherným výhľadom na mesto , prípadne prechádzka v záhradách Palacio Miramar alebo po plážach La Concha , Ondarreta - možnosť kúpania. Vo večerných hodinách odchod domov.


10.deň: Príchod vo večerných hodinách do Brna, následne transfer do Bratislavy.

Základná cena zahŕňa:
doprava luxusným autobusom, 8 x ubytovanie , 8 x raňajky, služby sprievodcu

Základná cena nezahŕňa:
vstupy, pobytové taxy , komplexné cestovné poistenie

Poznámky a informácie:
Navštívte s nami miesta ako : Barcelona - Tarragona -Zaragoza - Altamira - Santander - Bilbao - Guernica - San Sebastian

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Text:

Naše kontakty

CA Travel Point, s.r.o.
Sídlo:Medená 5
Bratislava 81102

Prevádzka:Dunajská 38
811 08 Bratislava

0944 /316 686
office@catravelpoint.sk
ponuky@catravelpoint.sk

Zapísaná v OR SR
Bratislava I, oddiel:Sro,
vložka č.103485/B

IČO: 48 109 941
DIČ: 212 00 48 469
IČ DPH: SK212 00 48 469

Zastúpená:
Mgr. Martina Repášová,
Mgr. Andrea Repášová,
konatelia

BANKA: Tatra Banka
IBAN: SK27 1100 0000 0029
4900 2554


 

MÁME OTVORENÉ


PO   10.00 - 18.00
UT   10.00 - 18.00
ST   10.00 - 18.00
ŠT   10.00 - 18.00
PI    10.00 - 18.00
SO   MÁME ZATVORENÉ
NE   MÁME ZATVORENÉ

OSOBNE SME VÁM K DISPOZÍCIÍ
NA PREVÁDZKE V LETNÝCH MESIACOCH 
od 15.mája do 16.septembra.
Tešime sa na Vás !
 

 

 

 

 

0944 / 316 686