O nás

Prichádza leto, čas dovoleniek.

 

Niektorí už majú vybratú a zarezervovanú svoju vysnenú destináciu pol roka vopred a využili ponuku First Moment zliav, niektorí sa iba teraz začínajú rozhliadať, kam sa cez leto vybrať a čakajú na výhodný Last Minute. Možností je neúrekom. Je jedno, či chcete skôr Grécko, Turecko, Cyprus, Taliansko či Egypt a oddychovať na pláži, alebo skôr chcete poznávať a získať nevšedné zážitky napríklad na ceste po Thajsku, Indonézií, či sa plaviť po Karibiku.

 

Na Slovensku je množstvo cestových kancelácií vôbec by sme sa nedivili, ak by ste sa topili v katalógoch, letákoch a brožúrach. Jednoducho, ponuka je priveľká - a často krát nie je vôbec jednoduché vybrať si tú najvýhodnejšiu spomedzi všetkých. Navyše, jedna vec je pekná stránka v katalógu, a iná vec je realita. Bohužiaľ, občas sa stáva, že katalógy nasľubujú hory-doly , ale realita ... no, povedzme, že tak celkom neodpovedá očakávaniam.

 

Bolo by super, ak by existoval niekto, kto pozná spredu zozadu všetky katalógy, vie ako v skutočnosti vyzerajú hotely z obrázkov. Vie poradiť, kde dobre varia, na ktorom zájazde sú najlepší sprievodcovia, a na ktoré výlety sa oplatí či neoplatí vyraziť. Jednoducho ovláda ponuky, a vie, kde za svoje peniaze dostanete tie najkvalitnejšie služby spolu s najlepšími zážitkami.

 

Presne túto úlohu plníme my, cestovná agentúra CA Travel Point.

Máme prehľad o viac ako tisícke zájazdov od všetkých cestovných kancelárii (vrátane CK Koala, Satur, Hydrotour, Hechter, Tip Travel, Seneca, Ruefa, Bubo, Aeolus..atď.) nie len zo Slovenska, ale tiež Rakúska a Čiech. Dennodenne aktualizujeme našu databázu, takže vždy vieme prví o najnovších zľavách, ponukách a zmenách v ponuke každej väčšej cestovnej kancelárie, ktorá je poistená proti insolventnosti.

 

Poradíme Vám pri výbere presne takej dovolenky, ktorá splní Vaš očakávania – či už radšej oddychujete na pláži, spoznávate pamiatky, alebo chcete „žiť s miestnymi“, a spoznať ľudí okolo seba. Taktiež Vás upozorníme na potreby, povinnosti (víza, očkovania ...), a nástrahy vašej destinácie.

 

Možno si myslíte, že služby takéhoto „dovolenkového agenta“ určite Vaše letné cestovanie predražia. Avšak opak je pravdou – všetky dovolenky poskytujeme v takej cene, akú ponúkajú samotné kancelárie, a to vrátane rôznych vernostných zliav či iných bonusov.

 

Tak na čo ešte čakáte? Poďte prežiť tú najlepšiu dovolenku. Vrhnite sa spolu s nami do oceánu plného letných dovoleniek, a my vám z neho vylovíme tú najlepšiu destináciu ušitú priamo pre vás!
                Mgr. Andrea Repášová                                                                            Mgr. Martina Repášová
                                                                                                                                                           

 

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Text:

Naše kontakty

CA Travel Point, s.r.o.
Sídlo:Medená 5
Bratislava 811020944 /316 686
office@catravelpoint.sk
ponuky@catravelpoint.sk

Zapísaná v OR SR
Bratislava I, oddiel:Sro,
vložka č.103485/B

IČO: 48 109 941
DIČ: 212 00 48 469
IČ DPH: SK212 00 48 469

Zastúpená:
Mgr. Martina Repášová,
Mgr. Andrea Repášová,
konatelia

BANKA: Tatra Banka
IBAN: SK27 1100 0000 0029
4900 2554


 

MÁME OTVORENÉ


PO   09.00 - 17.00
UT   09.00 - 17.00
ST   09.00 - 17.00
ŠT   09.00 - 17.00
PI    09.00 - 17.00
SO   MÁME ZATVORENÉ
NE   MÁME ZATVORENÉ

 

 

 

 

0944 / 316 686